Εορτή των Χριστουγέννων 2023

Εορτή των Χριστουγέννων 21 Δεκεμβρίου 2023

Τη Παρασκευή 21/12/2023, ζήσαμε μικροί και μεγάλοι μια αξέχαστη ημέρα στα πλαίσια της χριστουγεννιάτικης γιορτής που πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας. Με μεγάλη προθυμία και πολύ ταλέντο, χάρισαν όμορφες στιγμές οι μαθητές και οι μαθήτριες που έλαβαν μέρος.

Υπεύθυνοι γιορτής: η κ. Τετράδη Ευαγγελία και η κ. Γούλα Γεωργία.

Υπεύθυνη για την επιμέλεια & τη διδασκαλία της χορωδίας τμημάτων κ. Κοκοτσάκη Ελευθερία.

Τεχνική υποστήριξη ο κ. Συριανίδης Ευστράτιος.

Χριστουγεννιάτικες μελωδίες και παραδοσιακά κάλαντα, σκόρπισε η χορωδία του σχολείου μας υπό την διεύθυνση του κ. Tσακανιού Γεωργίου.

Ευχαριστούμε το Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου μας που πρόσφερε γλυκά σε όλους τους μαθητές & μαθήτριες του σχολείου μας στο τέλος της εορτής.

Ελπίζουμε οι ευχές για Καλή Χρονιά και Χρόνια πολλά που μοίρασαν οι μαθητές και οι μαθήτριες στο τέλος της γιορτής να εκπληρωθούν για όλο τον κόσμο.

Πρόγραμμα Εορτής 21-12-2023

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.