1ο Τεύχος Ιανουάριος 2024

Καλλιτεχνική επιμέλεια εξωφύλλου:

• Μπίσδρα Προκοπία  (Γ1)

Ο σχολιασμός του εξωφύλλου θα γίνεται σε αυτήν τη σελίδα. Αναμένουμε τη γνώμη σας. Ευχαριστούμε πολύ!

Περιεχόμενα:

Καλωσόρισμα:

Άρθρα

Ο σχολιασμός των άρθρων θα γίνεται στην αντίστοιχη σελίδα του κάθε άρθρου. Ευχαριστούμε πολύ εκ των προτέρων!

4 απαντήσεις στο 1ο Τεύχος Ιανουάριος 2024

1. ΑΝΤΩΝΊΑ ΚΑΚΑΓΙΆΝΝΗ λέει:

Όποιος ζωγράφισε αυτό το εξώφυλλο είναι καλλιτέχνης!!

2. Μιχαήλ Χατζηνικόλας λέει:

H ζωγραφιά σου Προκοπία είναι εντυπωσιακή και προκαλεί θετικές συναισθηματικές αντιδράσεις. Ειδικότερα, η ζωγραφιά αυτή αντιπροσωπεύει μια εξαιρετική επιλογή για εξώφυλλο του μαθητικού μας περιοδικού, αναδεικνύοντας το δημιουργικό ταλέντο σου και την ικανότητα σου να επικοινωνείς με το κοινό μέσα από τον κόσμο της τέχνης.

3. ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΤΣΊΓΚΟΥ λέει:

Θα ήθελα και από εδώ να συγχαρώ τους μαθητές και τις μαθήτριές μας που συμμετέχουν στην Ομάδα του περιοδικού για τη μεγάλη προθυμία που έδειξαν τόσο στη συγγραφή, όσο και στην καλλιτεχνική πλαισίωση των άρθρων τους. Η προσπάθειά τους είναι πραγματικά επαινετέα.
    Ιδιαίτερες ευχαριστίες οφείλουμε στους καθηγητές και στις καθηγήτριες των παιδιών που τα ενέπνευσαν και τα καθοδήγησαν με τρόπο ώστε να ξεδιπλώσουν τα ταλέντα τους σε αυτό το πρώτο φανέρωμα.
    Εύχομαι καλή συνέχεια με νέες εμπνεύσεις και ευφάνταστες δημιουργίες.
    Εύγε σε όλους!

4. ΔΕΛΟΓΚΟΥ Μ. λέει:

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΑΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΚΟ ΣΟΥ ΤΑΛΕΝΤΟ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!