Επιτυχής Διοργάνωση Αποκριάτικης Γιορτής 2024

Επιτυχής Διοργάνωση Αποκριάτικης Γιορτής από το 5ο Γυμνάσιο Ρόδου

Την 24η Φεβρουαρίου, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων μαζί με το Μαθητικό Συμβούλιο του 5ου Γυμνασίου Ρόδου, διοργάνωσαν μια εντυπωσιακή Αποκριάτικη Γιορτή στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου. Η εκδήλωση περιελάμβανε χορό, διασκεδαστικά παιχνίδια και διαγωνισμούς, προσελκύοντας πολλούς μαθητές/τριες και καθηγητές από το σχολείο.

Το πρόγραμμα περιελάμβανε επίσης διαγωνισμό καλύτερης μεταμφίεσης και πολλές άλλες δραστηριότητες που απέδειξαν την ανατρεπτική φαντασία και τον ενθουσιασμό των συμμετεχόντων. Οι μαθητές και οι μαθήτριες είχαν ετοιμάσει καταπληκτικές μεταμφιέσεις, προσφέροντας στους παρευρισκόμενους μια μοναδική εμπειρία.

Η επιτυχημένη εκδήλωση θεωρείται από όλους μια όμορφη εμπειρία και μια ευκαιρία ενθάρρυνσης τέτοιων πρωτοβουλιών στο μέλλον.

Τέλος, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε το χορευτικό σύλλογο Latin χορού «Los Tsabikos» για τη σημαντική συμβολή στην επιτυχία της εκδήλωσης.

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.