«Η  Ρόδος για τη ζωή»

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε για τη συμμετοχή του σχολείου μας στη δράση «Η  Ρόδος για τη ζωή», που υλοποιείται εφέτος για 14η χρονιά. Όπως καταλαβαίνετε, η συμμετοχή όλων μας είναι ιδιαίτερα σημαντική, ώστε να ενισχυθεί η ανιδιοτελής προσπάθεια της Δράσης για την εξασφάλιση του αναγκαίου ποσού προκειμένου να αγοραστεί το  μηχάνημα Fibroscan, το οποίο θα χρησιμοποιηθεί από τις Παθολογικές κλινικές του Γ.Ν. Ρόδου, και το οποίο συνδέεται με την πρόληψη ηπατοκυτταρικού καρκινώματος.

Εάν επιθυμείτε να συνδράμετε στην προσπάθεια, μπορείτε να παραγγείλετε για όσα μέλη της οικογένειας σας θέλετε κάποιο από τα παρακάτω είδη μέσω των παιδιών σας. Οι υπεύθυνοι των Τμημάτων θα συγκεντρώνουν τα αντίστοιχα ποσά από Τρίτη 10 Οκτωβρίου. Ειδικά για τα μπλουζάκια, θα υπάρχουν δείγματα, ώστε οι μαθητές/-τριες να επιλέξουν το κατάλληλο μέγεθος.

Τέλος, όποιοι/-ες μαθητές/-τριες επιθυμούν να γίνουν εθελοντές/-τριες, να το δηλώσουν στους υπεύθυνους του Τμήματος.

ΕΙΔΗ ΤΙΜΕΣ ΜΕΓΕΘΗ
Μπλούζα 8 ευρώ Παιδική ηλικία:1-2, 3-4, 5΄6, 7-8. 9-10, 11-12

Ενήλικες: XS, S, M, L, XL, XXL, XXL

Κούπα 8 ευρώ
Καπέλο 7 ευρώ
Μπρελόκ 5 ευρώ
Προσθέστε στους σελιδοδείκτες το μόνιμο σύνδεσμο.

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.