Προγραμματισμός Εορτής 7ης Μαρτίου & Παρέλασης

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες την Τετάρτη 06 Μαρτίου 2024 οι μαθητές και μαθήτριες θα προσέλθουν στο σχολείο χωρίς τσάντες.

• Το κουδούνι θα κτυπήσει στις 08:30 για να μπουν στις τάξεις και να πάρουν παρουσίες.
  • Οι μαθητές και μαθήτριες που συμμετέχουν στη γιορτή και στη χορωδία θα προσέλθουν στο σχολείο στις 08:00 προκειμένου να πραγματοποιήσουν μια τελευταία πρόβα.
  • Η γιορτή θα ολοκληρωθεί γύρω στις 10:30 -11:00 και οι μαθητές/τριες θα αποχωρήσουν από το σχολείο.
  • Ο σημαιοφόρος και οι δύο παραστάτες της Γ γυμνασίου θα πρέπει να είναι ντυμένοι με τη στολή τους γιατί στις 11:45 θα καταθέσουν στεφάνι για την προτομή του Ευσταθίου Γεωργίου. (Η μετακίνηση των μαθητών/τριών στο χώρο κατάθεσης στεφάνου θα γίνει από τους γονείς τους). Υπεύθυνη καθηγήτρια η κ. Τετράδη Ευαγγελία.

Την Πέμπτη 07 Μαρτίου 2024 οι μαθητές και μαθήτριες που θα παρελάσουν θα πρέπει το αργότερο 10:30 να βρίσκονται στο Μανδράκι στο χώρο των ταξί. (ΠΡΟΣΟΧΗ οι δρόμοι κλείνουν μετά τις 10:30).

Προσθέστε στους σελιδοδείκτες το μόνιμο σύνδεσμο.

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.