Πρόσκληση σε ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ – Σάββατο 24 Φεβρουαρίου και ώρα 19:00 έως και 22:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του 5ου Γυμνασίου Ρόδου

Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων σε συνεργασία με το 15μελές μαθητικό συμβούλιο του 5ου Γυμνασίου Ρόδου Διοργανώνουν ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες  ο Σύλλογος  Γονέων και Κηδεμόνων του 5ου Γυμνασίου Ρόδου σε συνεργασία με το 15μελές μαθητικό συμβούλιο του σχολείου μας προσκαλεί γονείς – κηδεμόνες και παιδιά στην αποκριάτικη γιορτή που θα  γίνει στην αίθουσα εκδηλώσεων του 5ου Γυμνασίου Ρόδου το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου και ώρα 19:00 έως και 22:00. Φυσικά η γιορτή είναι για όλους, μασκαρεμένους ή όχι, γονείς – κηδεμόνες και παιδιά. Βάλτε τις μάσκες σας, φορέστε τις στολές σας και ελάτε να περάσουμε παρέα, μια όμορφη, αποκριάτικη βραδιά γεμάτη χορό και τραγούδι. Σας περιμένουμε με την παρέα σας για να διασκεδάσουμε με μόνη προϋπόθεση να φέρετε μαζί σας την καλή σας διάθεση.

Την εκδήλωση θα πλαισιώσει ο χορευτικός σύλλογος Latin χορού «Los Tsabikos».

ΕΝΙΣΧΥΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ

Τιμή εισόδου: 5 ευρώ με αναψυκτικό.

Εκ μέρους του Δ.Σ.                                                                                                   Εκ μέρους του 15μελούς

Η πρόεδρος                                                                                                              Ο πρόεδρος

Δερμιτζάκη-Χρυσανθή Σεβαστή                                                                                  Μαΐλλης Γεώργιος

Προσθέστε στους σελιδοδείκτες το μόνιμο σύνδεσμο.

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.